Garmagaruşuk Sahnede
Perşembe - Ocak 4, 2018 4:28 pm     Okuyan:165     A+ | a-
Trabzon Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Topluluğu Tarafından Hazırlanan ve Çaykara´lı Tiyatro Sanatçımız Erkan Yüce´nin Oyuncu Olarak Görev Aldığı Garmagaruşuk Adlı Tiyatro Oyunu 03 Ocak 2018 Çarşamba Akşamından İtibaren Sahnelenmeye Başlıyor.
 

Çaykara´lı Sanatçımız Erkan Yüce´nin oyuncu olarak görev aldığı Garmagaruşuk adlı Tiyatro Oyunu bu akşam (03 Ocak 2018 Çarşamba) saat 20.00´da Trabzon Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezinde sahnelenmeye başlıyor.

 

3 AY BOYUNCA SAHNEDE

Trabzon´lu Tiyatro severler 2018 Yılı ocak,şubat ve mart ayı boyunca her hafta Çarşamba akşamları bu oyunu Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezinde izleyebilecekler./resimler/2018-1/3/1328497141880.jpg GARMAGARUŞUK´U TANIYALIM

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Topluluğu tarafından hazırlanan Garmagaruşuk adlı tiyatro oyunu Karadeniz insanının günlük yaşantısını ve de yaşadığı komik olayları bir araya getirerek hazırlanmış muhteşem bir oyun.

İzlerken gülme krizine  kapılacağımız Garmagaruşuk adlı Tiyatro oyunu Karadenize ve de yöremize uyarlanmış ve de tamamen yöremizin kültürel dokusu işlenerek hazırlanmış yöremiz insanının mutlaka izlemesi gereken bir tiyatro oyunu.

YÜCE-TÜM GÖNÜL DOSTLARIMIZI BEKLİYORUZ

Trabzon Sanat Topluluğu Üyesi Çaykara´lı Tiyatro Sanatçımız Erkan Yüce 3 ay boyunca devam edecek olan tiyatro oyunlarında tüm Çaykara´lı Hemşerilerini yanlarında görmek istediklerini ifade etti.

/resimler/2018-1/3/1256176009954.jpgTrabzon Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Topluluğu olarak Muhteşem bir Karadeniz komedisi ile Trabzon´lu Tiyatro severler ile buluşmaktan son derece mutlu olduklarını ifade eden Çaykara´lı Sanatçımız Erkan Yüce izleyenlerin Kültürümüzden ve yaşantımızdan komik sahneler bulabilecekleri ve de hoşça vakit geçirecekleri bu muhteşem tiyatro oyununda tiyatroyu seven herkesi heyecanlarını paylaşmaya davet etti.

BU AKŞAM HAMAMİZADE İHSAN BEY KÜLTÜR MERKEZİNDEYİZ

O halde Haydi Bakalım Çaykara.Her zaman başardığımızı şimdi bir kere daha başarma zamanı.Oyuncumuz Erkan Yüce´yi bu en heyecanlı akşamında yalnız bırakmıyoruz.Hepimiz tek yürek olarak bu akşam Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezine koşuyor ve de bu tatlı heyecana hep birlikte ortak oluyoruz.

Kaynak: Caykara Gündem