Yazar Mesajlar
İsim: Abdulhamit
Selamin aleyküm degerli kardeslerim.
Almanyadan hepinize selamlarimi iletiyorum. Sayfaniz cok güzel olmus.
Tarih: Salı - Mart 13, 2018
Yazar Mesajlar
İsim: Necati BAHADIR
DERNEGIMIZIN KURUCU UYELERINDEN VE YILLARCA BASKANLIK YAPAN DEGERLI KARDESIM METIN TEOMAN IN ESI HADIME NIN RAHATSIZLIGINDAN OTURU HASTAHANE DE YATMAKTADIR. GECMIS OLSUN INSALLAH EN YAKIN ZAMANDA SAGLIGINA KAVUSUR.
Tarih: Cuma - Ocak 12, 2018
Yazar Mesajlar
İsim: Necati BAHADIR
2018 YILININ VE SONRAKI YILLARIN SAVAS SIZ ,HUZURLU ,MUTLU ,BARIS ICINDE GECMESINI TEMENNI EDIYORUM.GUZEL YOREMIN GUZEL INSANLARI.
Tarih: Pazartesi - Ocak 1, 2018
Yazar Mesajlar
İsim: Ali Rıza Altınsoy
Değerli Başkan
Değerli Yönetim Kurulu Üyeleri,
Taşkıran ve çevre köyleri Dayanışma Derneğinin Bilindiği gibi yıllarca Derneğin haber ve reklamlarına ve Dergisine Fotoğraf katkılarım olmuştur bunu bir sitem olarak söylemek istemiyorum ama Çaykara Gazetesinde ve Taşkıran Gazetesine yayınladığım haberleri Taşkıran ve çevre köyleri Dayanışma derneği sitesinde haberlerimin yayınlandığı halde İsmimin geçmemesi manidar buluyorum.Sizce öyle değil mi Selam ve sevgilerimle .
Not:Eski siteye direk haber girdiğim halde, bu yeni siteye haber giremiyorum ve denetimden geçiyor oysa yayınlanan haberler aynen yayınlanıyor.Bilgilerinize
Tarih: Pazar - Temmuz 9, 2017
Yazar Mesajlar
İsim: necati BAHADIR
Buyuk cinarlarimizdan h.HIKMET BEDER ve FATMA BAHADIRin olumleri bizleri derinden uzdu.ALLAH tan rahmet diliyorum iki nadide cinarlarimiza geride kalan es dost ve akrabalarinada tukennmez sabir diliyorum.
Tarih: Cumartesi - Nisan 29, 2017